CESTOVNÍ RUCH A PREZENTACE MĚSTA

CESTOVNÍ RUCH A PREZENTACE MĚSTA

Uničovská kultura, muzea, galerie a koncerty, restaurace a kluby, sportovní akce a vyžití. Uničov je městem, které má co nabídnout všem generacím, pojďme to říct světu! Zvýšíme povědomí o královském městě Uničov. 

- PROJEKT „ŽIVÝ MĚSTSKÝ PARK“.

Je především oživením městského parku vybudováním dalších sportovišť. Přední část parku (směrem od centra) nabídne velké dětské hřiště s prvky pro handicapované děti a druhou polovinu oživí odpočinková a volnočasová zóna pro mládež, zahrnující např. stromové posezení, piknikovou louku, houpačky pro dospělé atd. Zasadíme se také o rozšíření discgolfového hřiště na 18 jamek, zřízení hřiště pro pétanque a beachvoleybal.

- PODPORA CESTOVNÍHO RUCHU V RÁMCI MIKROREGIONU UNIČOVSKO.

Mikroregion Uničovsko nabízí návštěvníkům možnost cestovat, objevovat, bavit se, ale i sportovní vyžití. Společná prezentace a politika v oblasti cestovního ruchu pomůže zvýšit povědomí a přilákat do regionu více návštěvníků, kteří podpoří místní ekonomiku.

- OFICIÁLNÍ MIMOŘÁDNÁ PODPORA ZE STRANY MĚSTA PRO KULTURNÍ, SPORTOVNÍ A SPOLEČENSKÉ AKCE, KTERÉ UNIČOV JASNĚ CHARAKTERIZUJÍ A REPREZENTUJÍ, KTERÉ MAJ´IV UNIČOVĚ DLOUHOLETOU TRADICI.

Příspěvky v diskuzi

 • fwzqousnndu
  19:43 30. 4. 2015

  BDmUNZ <a href="http://tpdhljqxvoew.com/">tpdhljqxvoew</a>, [url=http://rmsbtxrkclwn.com/]rmsbtxrkclwn[/url], [link=http://slmikecvqqmu.com/]slmikecvqqmu[/link], http://clbijgzhnfec.com/

 • Mark
  11:47 4. 2. 2016

  Rt7Oo0 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com

 • Mark
  15:29 4. 2. 2016

  AOMMDQ http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com

 • Mark
  23:04 11. 5. 2016

  ESjd8P http://www.y7YwKx7Pm6OnyJvolbcwrWdoEnRF29pb.com

 • GoldenTabs
  4:02 7. 1. 2018

  gnUzMv https://goldentabs.com/

 • GoldenTabs
  0:40 8. 1. 2018

  OpWAMt https://goldentabs.com/

Zapojte se do diskuze

Jsme rádi, že jste se rozhodli zapojit do sestavování našeho programu pro komunální volby ve městě Uničov. Vyplníte-li emailovou adresu můžete tím chránit svoji identitu na foru. Adresa nebude zveřejněna.

Garant programu

Květoslava Bartková